Zimní halové kvarteto 2024

V sobotu 20. ledna 2024 jsme v kostelecké hale pořádali první kolo mezinárodního seriálu Zimní halové kvarteto 2024, již po třetí v řadě.

Více o seriálu ZHK, píšeme na této stránce, kde jsou také články z předchozích kosteleckých ročníků.

Tyto závody byly zároveň naše první soutěž v letošním roce, kdy společně oslavujeme 150 let od založení našeho sboru.

Do sportovní haly v sokolovně si své síly přijelo poměřit celkem 432 závodníků ve čtyřčlenných nebo dvoučlenných týmech. V člunkové štafetě postupně závodníci překonali přeskok 70 cm, umístili přenosný hasící přístroj na určenou desku, přeběhli kladinu a nakonec napojili proudnici na hadice a rozdělovač.

Začínalo se již ráno s mladšími kategoriemi, odpoledne potom pokračovali ti starší. Samotný závěr odpolední části byl až kolem 18. hodiny, takže šlo skutečně o sportovně nabitý den. Výsledky všech kategorií najdete na této stránce.

Na to jaká byla atmosféra v průběhu celého dne se můžete podívat v galerii níže nebo také na našem Instagramu ve výběru příběhů (stories) z celého dne. Příspěvky od účastníku jsou jako obvykle na konci článku.

Děkujeme všem za účast a budeme se na vás těšit na nějaké z našich soutěží a akcí které pro vás připravujeme. ❤

Pohled ze strany účastníků

Příspěvky na Facebookových stránkách SDH Březové Hory, SDH Chlumec n. Cidlinou, SDH Jíloviště, SDH Klánovice, SDH Moravská Chrástava, SDH Opočno, SDH Ovčáry, SDH Písnice, SDH Poříčany, SDH Ratenice, SDH Skrbeň a SDH Turkovice.

Pokud máte nějaké další fotky/videa, rádi sem přidáme odkaz. Můžete nás také označit na sociálních sítích.