Podlipanská liga a Kostelecké útoky 2024

V sobotu 20. dubna 2024 jsme na kosteleckém fotbalovém hřišti pořádali 1. kolo Podlipanské ligy a zároveň Kostelecké útoky určené jen pro mladé hasiče.

V tomto roce na nás připadlo pořádání prvního kola Podlipanské ligy. Jednalo o klasické denní závody, ačkoliv kvůli obsazenému hřišti jsme začínali až ve 14 hodin.

Po zahájení se do soutěžení pustila nejprve družstva z kategorií přípravky a žáků. Celkem se jednalo o 5 družstev přípravky, 11 družstev mladších žáků a 6 družstev starších žáků.

Po přestávce na přestavbu drah a vyhlášení výsledků přišli na řadu i ti starší. Své běhy si u nás v rámci tohoto kola odběhlo 7 družstev smíšeného dorostu, 8 družstev z kategorie žen a 7 družstev kategorie mužů. Po jejich pokusech opět nechybělo vyhlášení kategorií.

Celkem se tak kosteleckého kola Podlipanské ligy zúčastnilo 44 družstev ze všech kategorií. Kompletní výsledky tohoto kola najdete zde.

Kostelecké útoky 2024

Kvůli problémům se získáním jiného volného termínu na hřišti jsme souběžně s Podlipanskou ligou pořádali také naše tradiční Kostelecké útoky, soutěž v požárním útoku pro mladé hasiče.

Družstva z kategorií dorostu, žáků a přípravky tak měla možnost zúčastnit i této soutěže. Lepší čas z prvních dvou pokusů se započítal klasicky do závodu Podlipanské ligy. Pro vyhodnocení Kosteleckých útoků se však použil součet obou časů

Výsledky družstev v rámci Kosteleckých útoku 2024 najdete přímo zde.