Zimní halové kvarteto 2023

V sobotu 28. ledna jsme u nás v Kostelci nad Černými lesy ve sportovní hale pořádali naši letošní první sportovní akci – soutěž ze seriálu závodů s názvem Zimní halové kvarteto 2023.

Podrobněji o celém soutěžním seriálu píšeme na této stránce.

V hale v sokolovně si své síly poměřilo celkem 392 závodníků ve 119 týmech. V člunkové štafetě postupně běžci překonali přeskok 70 cm, umístili přenosný hasící přístroj na určenou desku, přeběhli kladinu a napojili proudnici na hadice a rozdělovač.

Soutěž se velmi vydařila, zaznamenali jsme jen jedno zranění a téměř 400 spokojených soutěžících. Děkujeme všem, co pomohli s organizací, za zapojení do seriálu Zimního halového kvarteta a také děkujeme OSH Kolín za podporu ve formě medailí pro vítězítěze. Současně se omlouváme kostelákům za potíže s parkováním, které způsobilo velké množství hasičských vozidel v okolí sokolovny 😊.

Kompletní výsledky kosteleckého kola jsou na stránkách celé soutěže. Menší galerie našich závodníků je na portálu rajče.net.

Pohled ze strany účastníků

Příspěvky na Facebookových stránkách SDH Panská Lhota, SDH Velenka, SDH Starý Kolín, SDH Budíkovice, SDH Jíloviště SDH Ratenice. Pokud máte nějaké další fotky/videa, rádi sem přidáme odkaz.

Děkujeme všem za účast ❤