Činnost sboru v prosinci 2022

Přehled činnosti našeho sboru za měsíc prosinec 2022

První prosincovou sobotu odpoledne jsme pořádali dětskou mikulášskou zábavu pro veřejnost v sokolovně. Nechyběly samozřejmě ani nebeské a pekelné bytosti, které se k nám v průběhu programu přidaly. 👼😈

Týden před štědrým dnem, v sobotu 17.12., proběhla ještě členská schůze našeho sboru zakončená společným posezením členů. Na schůzi byly mimo jiné projednány nové poznatky ohledně roku založení našeho sboru vzhledem k nově nalezené pamětní plaketě z roku 1913. Celý příběh popisujeme v odkazovaném článku, který také najdete v sekci O sboru.

V pátek 23. prosince zavítala naše mládež na výlet do ulic vánoční Prahy

To je pro tento rok vše. Pro další aktuální informace o činnosti našeho sboru včetně kalendáře akcí nás sledujte na těchto webových stránkách a na našich sociálních sítích i nadále.

V novém roce 2023 na shledanou. ❤️