Zdravotnické školení pro veřejnost

V pátek 25. listopadu v podvečer jsme v sokolovně uspořádali bezplatné zdravotnické školení pro veřejnost. 🚑

Školení probíhalo pod vedením zdravotníka Honzy Veselého ze Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje. Zájemci z řad veřejnosti se tak nejprve dozvěděli, jak správně poskytnout první pomoc a následně si i prakticky vyzkoušeli postupy v případě různých situacích, úrazů či jiných zdravotních problémů.

Nechybělo ani představení aplikace Záchranka, která kromě přesného přivolání záchranářů na místo události nabízí i další nástroje, které mohou pomoci s poskytnutím první pomoci. Její instalaci do vašeho telefonu rozhodně doporučujeme. 📱

Pokud nechcete, aby vám podobné akce v budoucnu utekly, nezapomeňte nás sledovat na těchto webových stránkách nebo na našich sociálních sítích.