První zářijový víkend 2022

Uplynulý první zářijový víkend byl pro naše sportovce plný soutěží po celé republice.

Sobota

V sobotu se naše družstvo žen zúčastnilo okresní soutěže v požárním sportu O Pohár starostky OSH Kolín ve Kšelých. (FB)

Mezitím se Saša zúčastnila posledního závodu Českého poháru v běhu na 100 metrů překážek v Ostravě, ve kterém získala 13. místo. V celém seriálu ČP tak skončila na 9. místě. Video z jejích pokusů (výjimečně 3 kvůli problému s časomírou u prvního z nich) je na YouTube.

Poslední sobotní závody, tentokrát v běhu na 60 m překážek, byly v Olomouci. Soutěže Olomoucký drak, která byla posledním kolem seriálu Olomouckých šedesátek se po rychlém přejezdu zúčastnila Saša a skončila na 4. místě. V celém seriálu získala také 4. místo.

Neděle

V neděli se naši reprezentanti z řad mladších žáků zúčastnili krajského v běhu na 60 m překážek v Rakovníku. 

Naše družstvo přípravky se mezitím zúčastnilo Sportovního dne hasičských přípravek v Českém Brodě. (FB)