Činnost sboru o prázdninách 2022

O prázdninách se naši členové účastnili závodů jednotlivců v běhu na 60 a 100 m, při svém závodění navštívili Moravský Beroun, Řídeč, Hlubočky, Bludov, Kamenec u Poličky, Bruntál i Roztoky u Prahy.

V Českém poháru před posledním závodem v Ostravě jsme dosáhli v kategorii mladších dorostenek zatím tato umístění Saša na 4., Kristýna na 28., Natálie na 36. a Petra na 63. místě z 66 závodnic, v kategorii středních dorostenců obsadil prozatím Petr 24. a Martin 58. místo z 91 závodníků.

Saša Fousková se svými výkony v šedesátkách již dostala na čas 12,55 s a neustále se zlepšuje. Zkoušela také Mistrovství ČR v disciplíně výstup na cvičnou věž v Širokém Dole, kde obsadila krásné šesté místo.

V sobotu 27. srpna 2022 v podvečer jsme u nás v Kostelci na hřišti pořádali 5. kolo soutěže v požárním útoku Podlipanské ligy. Celkem se závodů zúčastnilo 29 družstev všech kategorií. Více o tomto kole ligy včetně výsledků a galerie najdete v tomto příspěvku.

Pravidelně se scházíme na trénincích, připravujeme se na branný závod dorostu i žáků a začínáme se také připravovat na požární útoky.

Naší již tradiční celoroční činností zůstává i nadále darování krve, kterého se pravidelně účastníme.

Aktuální informace o činnosti našeho sboru a kalendář akcí najdete na těchto webových stránkách a na našich sociálních sítích.

Tento článek vyšel také v Černokosteleckém zpravodaji 9/2022. 📰