Činnost sboru v květnu 2022

Přehled činnosti našeho sboru za měsíc květen 2022, ve kterém jsem se účastnili několika soutěží.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený SDH Kostelec nad Černými lesy (@sdhkostelecncl)

V pátek 6. května naši zástupci asistovali při kladení věnců k pomníkům při příležitosti Dne osvobození.

Začátkem května jsme opět naplno začali trénovat požární útoky a také běhy na 100 m a 60 m s překážkami. V sobotu 7. května se naši zástupci zúčastnili Klučovské ulice, prvního kola Kolínského poháru, kde se umístili na krásných místech. Tento den se jedna zástupkyně našeho sboru účastnila také Českého poháru v běhu na 100 m v Třebíči.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený SDH Kostelec nad Černými lesy (@sdhkostelecncl)

V neděli 8. května se všechna naše sportovní družstva vydala do nedalekých Kšel, kde proběhlo zahajovací kolo Podlipanské ligy. První ostré závody téměř po dvou letech ukázaly mnohé nedostatky a možností ke zlepšení. Přesto se naše týmy v měření sil neztratily a ukázaly se v dobrém světle.

V sobotu 14. května se konalo druhé kolo Podlipanské ligy, tentokrát v Ratenicích. Tam již bylo znát malé zlepšení našich výkonů. Ženy si přivezly zlatou medaili, smíšený dorost získal třetí místo a družstvo přípravky se umístilo na druhém místě.

V sobotu 28. května nás čekalo okresní kolo hry Plamen v Kolíně, v neděli okresní kolo celoroční činnosti dorostu a okresní kolo Požárního sportu.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený SDH Kostelec nad Černými lesy (@sdhkostelecncl)

Naší již tradiční celoroční činností zůstává i nadále darování krve, kterého se naši zástupci pravidelně účastní.

Aktuální informace o činnosti našeho sboru a kalendář akcí najdete na těchto webových stránkách a na našich sociálních sítích.

Tento článek vyšel také v Černokosteleckém zpravodaji 6/2022📰