Černokostelecký železňák 2023

V neděli 21. května 2023 jsme na hřišti v Kostelci pořádali již čtvrtý ročník naší soutěže Černokostelecký železňák určené pro mladé hasiče.

Soutěž opět probíhala za fotbalovým hřištěm na přírodní trávě. Poměřit své síly na závodní trati si k nám letos přijel rekordní počet závodníků. Celkem soutěžilo 96 závodníků od přípravky až po dorostence. Každá kategorie měla opět svou vlastní dráhu se svými překážkami.

Letošní počasí se vydařilo (chvilkami až moc 😀) a bylo přesným opakem toho loňského. Po celý den bylo velmi horko, slunce svítilo a bylo nutné dbát na pitný režim. To vše se povedlo a všichni zúčastnění doběhli v pořádku do cíle a věříme, že si soutěžení užili.

Celkové výsledky tohoto ročníku najdete zde.

Videoklip z tohoto ročníku je kromě našeho YouTube také na Instagramu.

Kompletní fotogalerii ze závodu zde doplníme časem a upozorníme na to na našich sociálních sítích.

Pohled ze strany účastníků

Příspěvky na Facebookových stránkách SDH Husinec-Řež, SDH ÚvalySDH Turkovice, SDH Kšely a SDH Tuchoraz. Pokud máte nějaké další fotky/videa, rádi sem přidáme odkaz.

Děkujeme všem za účast ❤️