Podlipanská liga a Kostelecké útoky 2023

V sobotu 20. května 2023 jsme na kosteleckém fotbalovém hřišti pořádali 3. kolo letošního ročníku Podlipanské ligy a zároveň Kostelecké útoky určené jen pro mladé hasiče.

Pořádání 3. kola letošního ročníku Podlipanské ligy, závodů v požárním útoku, připadlo na nás. Letos se oproti minulému roku jednalo o klasické denní závody a proto jsme začínali již v 8 hodin ráno.

Po zahájení se do soutěžení pustila nejprve družstva z kategorií muži, ženy a smíšený dorost. Celkem se jednalo o 6 družstev dorostu, 6 družstev žen a 7 družstev mužů.

Po přestávce na přestavbu drah a vyhlášení výsledků přišli na řadu i ti mladší. Své běhy si u nás v rámci tohoto kola odběhlo 5 družstev přípravky, 11 družstev mladších žáků a 10 družstev starších žáků. Po jejich pokusech opět nechybělo vyhlášení mladších kategorií.

Celkem se tak kosteleckého kola Podlipanské ligy zúčastnilo 45 družstev ze všech kategorií. Kompletní výsledky tohoto kola najdete zde.

Kostelecké útoky 2023

Kvůli problémům se získáním jiného volného termínu na hřišti jsme souběžně s Podlipanskou ligou pořádali také naše tradiční Kostelecké útoky, soutěž v požárním útoku pro mladé hasiče.

Družstva z kategorií dorostu, žáků a přípravky tak měla možnost zaběhnout si kromě předchozích 2 pokusů navíc i třetí pokus. Lepší čas z prvních dvou pokusů se započítal klasicky do závodu Podlipanské ligy. Pro vyhodnocení Kosteleckých útoků se však použil součet dvou lepších časů (z možných 3 pokusů), takže třetí pokus mohl v tomto případě pomoct.

Výsledky družstev v rámci Kosteleckých útoku 2023 najdete již brzy přímo zde.

Pohled ze strany účastníků

Příspěvky na Facebookových stránkách SDH OvčárySDH Starý KolínSDH Poříčany, SDH Turkovice, SDH Kšely, SDH Klučov, SDH Rostoklaty a SDH Úvaly. Pokud máte nějaké další fotky/videa, rádi sem přidáme odkaz.

Děkujeme všem za účast ❤️