Kostelecko-Kšelské kilo 2023

První červnovou neděli jsme společně s SDH Kšely pořádali soutěž v běhu na 100 m a 60 m s překážkami pod názvem „Kostelecko-Kšelské kilo“.

Kostelecko-Kšelské kilo je druhý závod v rámci letošního Kolínského poháru, seriálu závodů v běhu na 100 metrů a 60 metrů překážek, pořádaných jednotlivými sbory z okresu Kolín ve spolupráci s OSH Kolín.

Soutěž probíhala od brzkého rána v neděli 4. června 2023 ve sportovním areálu Na Kutilce v Českém Brodě. Nejprve se začínalo s disciplínou 60 m překážek u mladších a starších žákyních a následně i žáků. Přípravky, které nejsou v rámci Kolínského poháru mezi tím běhaly své pokusy na vlastní dráze.

Po skončení pokusů šedesátek, vyhlášení výsledků a přestavbě dráhy následovala odpoledne disciplína 100 m překážek pro kategorie dorostu (mladší, střední, starší), ženy, muži a také „legendy“.

Výsledky ze závodu najdete na stránkách OSH Kolín

Video z celé soutěže můžete vidět v přehrávači níže nebo na našem YouTube.

A ještě krátký sestřih našich závodníků nebo přímo na YouTube. #sdhkostelecncl

Pohled ze strany účastníků

Příspěvky na Facebookových stránkách SDH Poříčany, SDH Velenka, SDH Starý Kolín, SDH Klučov, SDH Úvaly, SDH Tuchoraz, SDH Ovčáry a OSH Kolín. Pokud máte nějaké další fotky/videa, rádi sem přidáme odkaz.

Děkujeme všem za účast ❤️