Kostelecké útoky 2022

V sobotu 23. dubna 2022 jsme u nás na fotbalovém hřišti pořádali po dvouleté pauze způsobené koronavirem tradiční Kostelecké útoky. Letos již 11. ročník. Zahájili jsme tím letošní sezonu požárních útoků.

Závodů se zúčastnilo celkem 28 družstev od přípravky až po dorost. Běhalo se na čtyři dráhy a každé družstvo mohlo využít tři pokusy, kdy do výsledku se započítávaly dva nejlepší. Za náš sbor se závodu zúčastnilo družstvo přípravky, mladších i starších žáků a smíšeného dorostu.

Celkové výsledky soutěže najdete zde. Výsledky putovního poháru starších žáků za nejrychlejší dosažený čas potom zde.

Letošní ročník se vydařil i díky krásnému slunečnému počasí, které po celý den panovalo (pravidelní účastnící jistě znají, že obvykle nám tu prší nebo sněží 😀). Kromě sobotních útoků navíc pokračovalo naše víkendové sportování i v neděli Černokosteleckým železňákem 2022.

Všechny fotografie z útoků od Františka Rulíka (SDH Ratenice) najdete na portálu Zonerama.

Pohled ze strany účastníků