Dětská mikulášská zábava 2023

V neděli 3. prosince odpoledne jsme v sokolovně pořádali již tradiční mikulášskou zábavu pro děti.

Akce probíhala odpoledne od 14:00 v kostelecké sokolovně. Připraven byl moderovaný zábavní program s mnoha písničkami a tancem. Děti si mohly podle vedení našich děvčat zatančit na Macarenu a další podobné songy.

Přibližně v 15:15 se na místě objevily naše bytosti nebeské i pekelné. Přišli andělé, Mikuláš a nechyběli ani čerti. Ti naštěstí nikoho neodnesli a potom, co děti do mikrofonu zarecitovaly básničku dostaly za odměnu balíček s dárkem.

Věříme, že si všichni zúčastnění akci užili a budeme se těšit zase příště. „A do té doby buďte hodní“, vzkazují čerti. 🙂

Tento článek najdete samozřejmě jako příspěvek i u nás na Instagramu a na Facebooku.