Činnost sboru v únoru 2022

V tomto chladném a větrném období jsme opět začali trénovat v sokolovně, scházíme se každý pátek a protahujeme své tělesné schránky a pokoušíme se dostat do formy. Trénujeme uzlování, zlepšujeme fyzickou zdatnost, obratnost a šikovnost.

Dne 20. února se naše sportovní družstva zúčastnila Zimního halového kvarteta, které pořádal SDH Dolní Břežany. V krásné nové hale jsme sbírali zkušenosti a rozkoukávali se v disciplíně, která je pro nás novinkou. Na start jsme vypravili zástupce kategorie dorostu, starších žáků, mladších žáků i přípravky. Na závodech se nám líbilo a dokázali jsme reprezentovat naše město se ctí.

Další kolo halového kvarteta budeme spolupořádat také my ve velké hale v sokolovně dne 6. března. Těšíme se, že na tuto soutěž již budeme připraveni lépe a dokážeme se umístit na ještě lepších místech než v Dolních Břežanech.

Začátkem března nás již také budou čekat halové soutěže Českého halového poháru v běhu na 60 m a 100 m s překážkami. Pomalu se budeme připravovat na plnou sezonu, kdy se také rozběhnou závody v požárním útoku, a téměř každou sobotu budeme trávit na hřišti.

Naší stálou celoroční činností je již samozřejmé darování krve. Naši zástupci jezdí pravidelně do Oblastní nemocnice v Kolíně a poskytují svou krev těm, co ji potřebují.

Tento článek vyšel také v Černokosteleckém zpravodaji 3/2022. 📰