Letní soustředění 2021

Víkendové soustředění zaměřené na stmelování kolektivu, trénování branného závodu, zvyšování fyzické odolnosti, míčových her a startů v délce 48 hodin od pátku 15.00 hod do neděle 15.00 hodin dnes úspěšně ukončeno.

Páteční mokrá varianta proběhla v sokolovně, sobotní putování do Kozojed (výborný oběd v hotelu). Ani černé mraky nad našimi hlavami na víceúčelovém hřišti nás neodradily od sportování, večerního trénování střelby, uzlovačky i ostatních disciplín. Školení ze zdravovědy i s praktickou ukázkou pro mladší i starší kategorii (díky našim dvěma zdravotně proškoleným členům). Malinká oslava Jitky narozenin, nedělní zkoušení z dosažených vědomostí a běhu, oběd na stanici i závěrečná jízda po tyči, byla pěkným zážitkem pro všechny zúčastněné. Vedoucí děkují všem žákům, kteří vydrželi celou dobu bez telefonu a dokázali, že jsou super banda.

Fotografie z této akce zde.