Český halový pohár 2023 v Jablonci nad Nisou

Druhý závod ze seriálu Českého halového poháru 2023 v běhu na 60 metrů překážek pod názvem Jablonecká hala Mladých hasičů je za námi.

Poslední březnový víkend jsme vyrazili s našimi mladými hasiči na halové závody v běhu na 60 metrů přes překážky do Jablonce nad Nisou, které byly druhým kolem letošního Českého halového poháru.

V sobotu měli svůj soutěžní den nejprve starší kategorie a v neděli si své pokusy odběhli i ti mladší.

V kategorii starších žákyň získala Patricie 36. místo, Saša 39. místo a Kristýna 132. místo z 279 závodnic. Petr, který letos poprvé závodil v kategorii starších žáků s větší bariérou (150 cm) získal 180. místo z 205 závodníků.

V kategorii mladších žáků získal Honza 96. místo, Ondřej 110. místo a Tomáš 120. místo ze 150 soutěžích. Markéta potom 94. místo ze 130 závodnic v kategorii mladších žákyň.

Petr na přeskoku (foto: Jan Koutek – SH ČMS)

Velkou pochvalu zaslouží i Adéla, bez jejíž pomoci si hladký průběh závodů nedovedeme představit.

Průběžné výsledky Českého halové poháru 2023 po dvou kolech na stránkách SH ČMS mládež.

Gratulujeme a děkujeme všem zúčastněným.

📺 Video ze soboty z kategorie starších v přehrávači níže a na YouTube.